مردی در حال استفاده از لپتاب و پنجره هایی در فضا باز شده که هر کدام نمایانگر چیزی از برنامه نویسی هستند و قطعه کدی در پس زمینه دیده میشود

شروع برنامه نویسی – چگونه یادگیری برنامه نویسی را شروع کنم؟

شروع برنامه نویسی چگونه برنامه نویسی را شروع کنم؟ با طرح کردن یکسری سوالات دوست داریم ذهن شما را برای فهمیدن و خواندن ادامه مطلب “شروع برنامه نویسی – چگونه یادگیری برنامه نویسی را شروع کنم؟”

تضویر شاخص کارایی الگوریتم ها و مقایسه آهنا

اندازه گیری کارایی الگوریتم ها و مقایسه آنها + 2 مثال

مقایسه الگوریتم ها چه موقع میتوانیم دو الگوریتم را باهم مقایسه کنیم؟ کارایی الگوریتم ها را چطور میتوان با هم مقایسه کرد؟ آیا میتوان هر “اندازه گیری کارایی الگوریتم ها و مقایسه آنها + 2 مثال”

تصویر شاخص زبان های توصیف سخت افزار

زبان های توصیف سخت افزار – VHDL و Verilog

سیستم های دیجیتال و زبان های توصیف سخت افزار زبان های توصیف سخت افزار, یک ابزار طراحی به کمک رایانه است(Computer-aided design) که برای طراحی “زبان های توصیف سخت افزار – VHDL و Verilog”

مترجم زبان برنامه نویسی - کامپایلر، مفسر و اسمبلر

مترجم زبان برنامه نویسی – کامپایلر، مفسر و اسمبلر

مترجم زبان برنامه نویسی برنامه نویسان دستورات خود را به وسیله زبان های برنامه نویسی به کامپیوتر میدهند. برخی از این زبان ها به طور “مترجم زبان برنامه نویسی – کامپایلر، مفسر و اسمبلر”

تصویر شاخص مطلب سخت ترین و اسان ترین زبان های برنامه نویسی

5 تا از سخت ترین و اسان ترین زبان های برنامه نویسی

 سخت ترین و اسان ترین زبان های برنامه نویسی وقتی صحبت از سخترین و اسانترین زبان های برنامه نویسی میشود منظور چیست؟ چه زبانی را “5 تا از سخت ترین و اسان ترین زبان های برنامه نویسی”

تصویری از چند زبان برنامه نویسی چند دستگاه کامپیوتر و چند صفحه کد و چند سرور و مانیتور

نقشه راه برنامه نویسی (3 حوزه وب، موبایل و دسکتاپ)

نقشه راه برنامه نویسی با مطالعه این مقاله، شما باید به توانایی لازم برای تصمیم گیری در مورد حوزه برنامه نویسی خود در آینده رسیده “نقشه راه برنامه نویسی (3 حوزه وب، موبایل و دسکتاپ)”

زبان های برنامه نویسی روی یک پس زیمینه بنفش رنگ با لوگوی کدلپر محو شده اند

زبان های برنامه نویسی و فریمورک ها

همه زبان های برنامه نویسی رو اینجا جمع کردیم و توضیح دادیم راجبشون. برای کسانی که دوست دارن زبان های برنامه نویسی رو بشناسند.

یک تصویر بنفش رنگ که تصویر یک لپتاپ در ان محو شده است

برنامه نویسی چیست؟

برنامه نویسی چیست؟ هیچکس نمیتونه اهمیت کامپیوتر رو توی دنیای امروز دست کم بگیره و انکار کنه. پس بیاید با متن هایی که کامپیوتر های “برنامه نویسی چیست؟”